Hírlevél feliratkozás

Mégse

A Betlehem-készítő pályázat eredményhirdetése

Elérkezett a várva várt nap, Gyertyaszentelő Boldogasszony napja, amikor is, ahogy ígértük, felfedjük a „Nem lehet csoda nélkül élni” című Betlehem-készítő pályázat díjazottjait, valamint az online közönségszavazás eredményét. A szakmai zsűrizés Józsa Judit kerámiaszobrász, művészettörténész és Sonkodi Rita festőművész elnökletével valósult meg. Sajnálatos módon a jelenlegi helyzet nem teszi lehetővé, hogy díjátadó rendezvény keretein belül találkozhassunk, ezért a nyereményeket, okleveleket és a kiállított alkotásokat február 9-től, előzetes egyeztetés alapján (tel.: +36-20-385-5061, e-mail: info@szegedidom.com) lehet átvenni személyesen a Látogatóközpontban nyitvatartási időben, 9 és 17 óra között. Köszönjük minden pályázónak, hogy alkotásával hozzájárult a kiállítás létrejöttéhez!

 

A szakmai zsűri díjazottjai

Vegyes technikák, csoportos, 1-4. osztály kategória

1. helyezett:
A Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium 3. c osztálya

2. helyezett:
A Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda 4. osztálya

3. helyezett:
A Szent István Katolikus Általános Iskola 2. osztálya


Vegyes technikák, egyéni, 5-8. osztály kategória

1. helyezett:
Holtversenyben Derdák Titanilla és Németh Kristóf
(Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, 7. a)

2. helyezett:
Holtversenyben Bartolák Barbara és Geebelen Melinda
(Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola és Óvoda, 8. osztály)

3. helyezett:
Hornyák Leó

(Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, 7. a)


Vegyes technikák, csoportos, 5-8. osztály kategória

1. helyezett:
A Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda 6. osztálya

2. helyezett:
Holtversenyben Szél Anna, Süle Zsombor
(Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola7. a)

és Pusztai Petra, Körösi Dávid, Pljesovszki Balázs
(Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, 5. a)

3. helyezett:
A Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, AMI és Kollégium 5. a osztálya


Rajz és festészet, egyéni, 1-4. osztály kategória

1. helyezett:
Acsai Boglárka
(Gedói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, 3. osztály)

2. helyezett:
Csatári Nóra
(Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda, 1. a)


Rajz és festészet, egyéni, 5-8. osztály kategória

1. helyezett:
Czékmán-Vajnai Hanna
(Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, 8. c)

2. helyezett:
Bajsz Dóra
(Gedói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, 5. osztály)


Rajz és festészet, csoportos, 5-8. osztály kategória

1. helyezett:
Oláh Dorka, Medve Réka, Huszka Brigitta
(Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola6. c)

2. helyezett:
Horváth Szabolcs, Szűcs Péter, Tóth Lóránd
(Gedói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, 5. osztály)


Felnőtt kategória

1. helyezett:
Winter-Lesták Cs.Katalin

2. helyezett:
Böginé Barna Veronika

3. helyezett:
Németh Mandula


A közönségszavazás eredménye

 

Vegyes technikák, csoportos, 1-4. osztály kategória

1. helyezett:
A Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda 4. osztálya

2. helyezett:
A Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda 2. osztálya

3. helyezett:
A Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda 3. osztálya


Vegyes technikák, egyéni, 5-8. osztály kategória

1. helyezett:
Geebelen Melinda
(Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola és Óvoda, 8. osztály)

2. helyezett:
Németh Kristóf
(Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, 7. a)

3. helyezett:
Hornyák Leó
(Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, 7. a)


Vegyes technikák, csoportos, 5-8. osztály kategória

1. helyezett:
A Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, AMI és Kollégium 5. a osztálya

2. helyezett:
A Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda 8. osztálya

3. helyezett:
A Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda 5. osztálya


Rajz és festészet, egyéni, 1-4. osztály kategória

1. helyezett:
Halász Réka Villő
(Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda, 1. a)

2. helyezett:
Dragon Zoé
(Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda, 1. a)

3. helyezett:
Csatári Nóra
(Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda, 1. a)


Rajz és festészet, egyéni, 5-8. osztály kategória

1. helyezett:
Bertók Nadin
(Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda, 6. a)

2. helyezett:
Rostás Kende
(Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, 7. a)

3. helyezett:
Nagy Boglárka
(Szent István Katolikus Általános Iskola, 8. b)


Rajz és festészet, csoportos, 5-8. osztály kategória

1. helyezett:
Oláh Dorka, Medve Réka, Huszka Brigitta
(Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, 6. c)

2. helyezett:
Simonffy Dorottya, Miklósfalvi Luca
(Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, 6. a)

3. helyezett:
Darányi Laura Emese, Hurguly Hanna Lara
(Gedói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, 5. osztály)


Felnőtt kategória

1. helyezett:
Bodó Bernadett

2. helyezett:
Böginé Barna Veronika

3. helyezett:
Szőke Bettina


A Szeged-Csanádi Egyházmegye Kateketikai Irodájának Különdíja:

A Szent István Katolikus Általános Iskola 2. osztálya


Oklevélben részesülnek a „Nem lehet csoda nélkül élni” című

Betlehem-készítő pályázatra beküldött alkotásukért

Czékus Lili; Dáma Alexandra; Deák Viola; Dragon Aisa; Éri Regina Gyöngyi és Kiss Lia; Faragó Márton; Farkas András; Farkas Zserald Donald; Katona Gyöngyi; Körmendi Anna Ida; Losonczi Anna Zsófia; Mihalecz Martin; Németh Mandula; Pacsika Hanna Kata és Fejes Kitti; Szabó Erzsébet; Szabó Renáta és Szabó Máté; a Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és AMI 3. c osztálya; a Rókusi Általános Iskola 1. a napközis csoportja; a Szent István Katolikus Általános Iskola 2. c és 8. c osztálya és a Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda 7. osztálya


 

Szegedi Dóm Látogatóközpont
AZ ÉV MÚZEUMA 2020 díj jelöltje
www.szegedidom.com
info@szegedidom.com
+36-20-385-5061